O nas

Firma N2 Zarządzanie Nieruchomościami to, rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania nieruchomościami zorganizowanymi w formie wspólnot mieszkaniowych, jak i też współwłasności.

Zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi zajmujemy się od wielu lat, zaś pod marką N2 działamy od 2015 roku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie współdziałania ze Wspólnotami Mieszkaniowymi powstałymi na etapie rynku pierwotnego jak i przekształcanymi z zasobów współwłasności.

Aktywnie współpracujemy z właścicielami nieruchomości oraz zarządami wspólnot mieszkaniowych. Staramy się aktywnie wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom i dążeniom naszych klientów. Sami wykazujemy inicjatywę oraz zaangażowanie przed stawianymi nam zadaniami. Naszym atutem jest nasza mobilność i dlatego nie pracujemy wyłącznie za biurkiem i odwiedzamy systematycznie powierzone nam nieruchomości, spotykając się z Zarządami Wspólnot czy właścicielami lokali. Elastycznie dostosowujemy swój czas pracy do potrzeb Właścicieli nieruchomości i wymogów sytuacji. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami i rzetelnymi specjalistami, występujący we współpracy z Państwem, jako nasi podwykonawcy. W swej pracy zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów mając na względzie ochronę interesów tych, na rzecz których wykonujemy czynności zarządzania, kierując się przepisami prawa i normami etyki zawodowej.

W trosce o dobro Klienta jesteśmy zabezpieczeni odpowiednią polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej pokrywającą ryzyko z tytułu wykonywanych usług  i aktywności gospodarczej.

Mając na względzie partnerskie podejście i naszą dyspozycyjność w stosunku do zarządów wspólnot, dysponujemy biurem administracyjnym w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Działkowej 15. Natomiast dla organizowania zebrań wspólnot, wynajmujemy w tym celu sale zlokalizowane w pobliżu nieruchomości wspólnot.

Świadczymy pomoc prawną, techniczną, księgowo-finansową dla właścicieli lokali mieszkalnych w zakresie zarządzania nieruchomości wspólną . Przygotowujemy plany zarówno zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi, jak długoletnimi perspektywicznymi  planami remontów w optymalnym wykorzystaniu zasobów mieszkaniowych.

Oferujemy też samą obsługę finansowo-księgową nieruchomości, preferowaną szczególnie dla małych wspólnot.

W ostatnich 7 lat, jako inwestor zastępczy wspólnot, przeprowadziliśmy prace inwestycyjne na wartość ok. 615 tys. złotych. Zakres tych inwestycji: to przebudowa kotłowni z paliwa stałego na gaz, modernizacja węzłów ciepłowniczych, prace termo-modernizacyjne elewacji i dachów budynków, remonty kapitalne budynków zabytkowych itp. W tym zakresie współpracujemy z renomowanym biurem projektowym, jak i inspektorami nadzoru budowlanego w Starogardzie Gd.

Dla sprawnego administrowania nieruchomościami, w swej pracy korzystamy z profesjonalnego systemu informatycznego Weles3FK.  Jest to system informatyczny najlepiej oceniany na rynku zarządzania nieruchomościami.

W naszej dotychczasowej pracy największymi atutami jest wiarygodność i zadowolenie naszych klientów, które możecie Państwo sami zweryfikować, w rozmowie bezpośredniej-pytając członków Zarządów o naszą opinię powierzonych nam nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy